Popularnością cieszą się nie tylko rachunki osobiste zarządzane poprzez dostęp do internetu, ale także aplikacje, które pozwalają zalogować się na konto przez telefon komórkowych (smartfon). To szczególnie ciekawe rozwiązanie dla osób, które chcą mieć nieustanny dostęp do konta i niezależnie od tego w jakim miejscu się znajdują lubią kontrolować min. stan konta czy dokonywać transakcji. Średnio 15,0% klientów korzystających z banków online posługuje się również aplikacjami na telefonie. Oznacza to, że coraz więcej osób ma zaufanie do nowości jakie oferują banki i chętnie korzystamy z drobnych usług mających na celu ułatwienie dostępu do konta i możliwość samodzielnego operowania środkami, które się na nim znajdują.

... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 504 | Dodał: finansowyraj | Data: 04.28.2014 | Komentarze (0)

Prowadzone badania dowodzą, że rynek finansowy Polaków jest bardzo niestabilny. Okazuje się, bowiem, że jedynie trzy procent gospodarstw domowych w Polsce jest w pełni stabilnych. Reszta gospodarstw wciąż cechuje się niestabilnością finansową, dlatego też jest druga na liście krajów, które mają problemy z majątkiem. Najczęstszą przyczyną tego stanu jest to, że zwiększa się liczba osób, które bardzo często lub też ciągle doświadczają problemów finansowych, z przyczyn od siebie zależnych, jak i od tych, które nie są zależne od osób, które majątkiem rozporządzają.

W ostatnich latach znacznie wzrósł odsetek polaków, których koszty ut ... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 478 | Dodał: finansowyraj | Data: 03.31.2014 | Komentarze (0)

Korzystanie z zalet I możliwości, jakie oferuje karta płatnicza staje się coraz bardziej popularne. Związane jest to przede wszystkim z ogromnymi udogodnieniami, jakie potrafi ona zagwarantować. Jej możliwości doceniane są nie tylko w kraju, lecz również za granicą. Gwarantuje ona swobodne wypłacanie gotówki w bankomatach, a także płacenie bezgotówkowe w supermarketach czy większych sklepach stacjonarnych bądź online. Niewielki plastikowy prostokąt cieszy się ogromną popularnością w wielu krajach na całym świecie – jak przestawiają się jego możliwości w Polsce oraz za granicą w przypadku jego polskich właścicieli?

Karta płatnicza w Polsce

Karta płatnicza w naszym kraju, oprócz gotówki, jest jednym z najbardziej popularnych środków płatniczych. Bez najmniejszego problemu przy jej użyciu można zapłacić ... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 530 | Dodał: finansowyraj | Data: 02.24.2014 | Komentarze (0)

« 1 2 ... 5 6 7