Konta młodzieżowe są w dzisiejszych czasach niezwykle popularne. Śmiało można powiedzieć, że zdecydowana większość młodych ludzi posiada właśnie owe konta młodzieżowe. Można je mieć aż do dwudziestego piątego roku życia. Natomiast można je zakładać od trzynastego roku życia. Co jest bardzo ważne, trzeba wziąć pod uwagę to, że jeśli dziecko ma poniżej osiemnastego roku życia, to konto młodzieżowe może zostać założone jedynie za zgodą rodziców. Oczywiście rodzice również będą mieli pełny dostęp do owego konta. W każdym razie jak najbardziej oczywistą rzeczą jest to, że konta młodzieżowe są bardzo popularne.

Co więcej, są one również bardzo przydatne. Za ich pomocą bowiem dzieci zaczynają się uczyć wszystkiego, co jest związane z finansami. Poza tym nie muszą one już trzymać pieniędzy gdzieś w domu, w jakiejś kryjówce, tylko wła ... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 526 | Dodał: finansowyraj | Data: 03.06.2015 | Komentarze (0)

Kiedy problem z finansami, czy też potrzeba nagłego zastrzyku finansowego, zawsze bez problemu można skorzystać z kredytu gotówkowego. Jest ich kilka, każda ma swoje cechy szczególne, stąd też śmiało można powiedzieć, że każdy zainteresowany na pewno odnajdzie coś wedle własnych oczekiwań. Bank jest tu głównym pośrednikiem co automatycznie oznacza zagwarantowanie bezpieczeństwa. Każdy punkt umowy powinien być solidnie przeanalizowany przez kredytobiorcą, w końcu tu chodzi o pieniądze, czasem nie małe, zatem na ryzyko nie ma miejsca. Wejdź tutaj po najtańszy kredyt gotówkowy i zobacz, że kredyt wcale nie musi być tak zły.

Kredytów gotówkowych jest kilka, lecz nie na wszystkie tak dobrze zwrócić uwagę. Oto trzy najbardziej nagabywane, które rzeczywiście mają siłę przebicia w dzisiejszym, jakże konkurencyjnym okresie finansowym:

W dzisiejszym czasie popularnością cieszy się tak zwany kredyt gotówkowy na dowolny cel. Zdzi ... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 10680 | Dodał: finansowyraj | Data: 02.13.2015 | Komentarze (0)

Warto skorzystać z bankowego systemu elektronicznego, który ułatwia, korzystanie z usług, takich jak: wykonywanie przelewów przez Internet, a także korzystanie z obsługi telefonicznej oraz tej innego typu. Warto dodać, że bankowy system elektroniczny jest bardzo rozwinięty, dlatego też można w skuteczny sposób korzystać z wielu dostępnych opcji. Dzięki temu można liczyć na to, że wszystkie działania z zakresu, obsługi rachunków, a także w zakresie, obrotu środkami, także w zakresie realizowania przelewów bankowych, a także w zakresie realizowania przelewów odroczonych, poza tym można także skorzystać z możliwości składania ofert oraz sprawdzania sald na rachunkach, a także składania oraz zmiany typu lokat bankowych. Bardzo popularne jest także otwieranie lokat terminowych, w tym tworzenie oraz edytowanie listy kontrahentów. Wszystkim osobom, korzystającym z tego typu usług gwarantowany jest pełen serwis oraz ... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 1331 | Dodał: finansowyraj | Data: 01.16.2015

Sposób inwestycji powinien być determinowany nie tylko wysokością posiadanych środków ale również czasem. Każdy początkujący inwestor musi określić to na jak długo może zdeponować pieniądze. Gdy inwestor posiada wyraźny cel oszczędzania o wiele łatwiej będzie mu określić to przez jak długi czas będzie odkładał pieniądze by cel ten osiągnąć. Solidny ranking oprocentowania lokat znajdziecie pod tym adresem.

Jak inwestować?

Można wyróżnić inwestycje krótkoterminowe jak również inwestycje długoterminowe. Jeśli w niedalekiej przyszłości planujemy ślub, remont czy wakacje najlepiej zdecydować się na inwestycję krótkoterminową. Przez te kilka miesięcy, dzielące nas przed osiągnięciem określonego celu zyskamy pewność, że pieniądze nie będą leżeć bezczynnie na naszym koncie. O inwestycjach kró ... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 989 | Dodał: finansowyraj | Data: 12.24.2014


    Wszyscy, którzy poszukują sposobu na bezpieczne przechowanie swoich oszczędności z pewnością rozważali opcję, jaką są lokaty bankowe. Wśród lokat bankowych można wyróżnić zarówno lokaty terminowe, które zakładane są na określony czas jak i takie, które są jednodniowe. Lokaty terminowe mają swoją długą historię i nikomu nie trzeba tłumaczyć, na czym polegają. Inaczej jest w przypadku lokat jednodniowych, które są stosunkowo nowym pomysłem. Mają one już jednak rzeszę zagorzałych zwolenników.
Można by zadać sobie pytanie o sens lokat jednodniowych. Oczywiście chodzi tutaj o ominięcie tak zwanego podatku Belki. Sprytni bankowcy znaleźli lukę w systemie i okazało się, że jeśli kapitalizacja odsetek będzie dokonywana codziennie, to pieniądze umieszczone na lokacie nie będą podlegały opodatkowaniu, jak ma to miejsce w przypadku zwykłych lokat terminowych. Dzięki tej właściwości lokaty jednodniowe są cenione przede wszystkim ze względu na fakt, że z punktu wi ... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 577 | Dodał: finansowyraj | Data: 11.28.2014 | Komentarze (0)

Inwestowanie w lokaty to bardzo dobre rozwiązanie, głównie chodzi tu o zabezpieczenie własnych interesów. Metoda najlepsza, bo przecież jest to umowa z bankiem, a więc jeśli tylko dobrze dobrana oferta, wtedy to po prostu pełne zadowolenie. Jest tak wiele ciekawych propozycji, wystarczy szczerze się wdrążyć, nie codziennie wybiera się lokatę, a więc ten temat powinien być dokładnie przeanalizowany. Źródeł informacji jest multum, dostęp do wiedzy nieograniczony, zatem nic nie stoi na przeszkodzie, by tak naprawdę zadbać o swój biznes. Różnice w lokatach są, standardowa a rentierska różnią się diametralnie, mają swoje wytyczne i tego należy być w pełni świadomym. Samo myślenie o oszczędzaniu nic nie daję, tu należy działać. Rzecz jasna nie chodzi tu o pośpiech a rozsądne podejście do całej sprawy. Dzięki tej stronie moja-skarbonka. ... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 2628 | Dodał: finansowyraj | Data: 11.10.2014 | Komentarze (0)

Wszystkie oferty banków w kwestii produktów finansowych, są na tyle nowoczesne, by zapewnić klientowi wygodę, komfort i maksimum korzyści. Oferta banków jest skierowana do wszystkich bez wyjątków, nawet osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z ofert banków. Bardzo popularne stały się w ostatnich czasach szybkie kredyty, odwiedź te stronę i sprawdź sam. Nie ma się czemu dziwić, gdyż jest to najprostszy sposób na oszczędzanie pieniędzy i ich pomnażania. Proces zakładania lokaty, jest dziecinnie prosty, każdy więc sobie z tym poradzi. Można założyć lokatę przez Internet, albo w tradycyjny sposób w oddziale banku, to już zależy od indywidualnych potrzeb i upodobań.


Lokata internetowa


Mnóstwo ludzi korzysta w dzisiejszych czasach z Internetu, dlatego że jest to prawdziwa potęga i można w nim znaleźć dosłownie wszystko. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że banki także postanowiły skorzystać ... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 996 | Dodał: finansowyraj | Data: 09.30.2014

Masa ludzi w dzisiejszych czasach stale się zastanawia nad tym, czy w przypadku lokat bankowych istnieje w ogóle jakiekolwiek ryzyko utraty środków pieniężnych w odróżnieniu od produktów jakimi są fundusze inwestycyjne. Często dla inwestycji ludzie zaciągają kredyty gotówkowe, a konsekwencją tego zaciągane są kredyty konsolidacyjne. Oczywiście owo ryzyko jest, jednakże prawdopodobieństwo jego wystąpienia wręcz graniczy z cudem. Śmiało można powiedzieć, że jest to niemalże niemożliwe. A wszystko dlatego, że jedyną możliwością utraty środków pieniężnych z naszej lokaty bankowej jest upadek banku. Jednakże istnieje szereg różnego rodzaju systemów zabezpieczeń, które minimalizują takie ryzyko niemalże do zera. Wszystkie banki bowiem nadzoruje bank centralny, czyli w Polsce Narodowy Bank Polski (w skrócie NBP). Każdy bank musi tam odprowadzać część swoich zysków (jest to jedynie kilka procent). Jednakże jest to bardzo duży plus, bowiem w przypadku kłopotów finansowych danego banku, ma on ... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 844 | Dodał: finansowyraj | Data: 09.15.2014 | Komentarze (0)

Każdy z nas z pewnością nie raz zastanawiał się, jak najbezpieczniej przechowywać i oszczędzać swoje pieniądze. Trzymanie znaczących sum w domu jest nie tylko nierozsądne, ale i niezbyt bezpieczne. Poza tym na rynku ekonomicznym cały czas zachodzi proces inflacji – czyli najprościej mówiąc, spadku siły nabywczej pieniądza. Oznacza to ni mniej nie więcej, że jeszcze choćby 10 lat temu 1000 złotych było warte więcej, niż dziś. W takim razie jak najlepiej oszczędzać i przechowywać pieniądze, aby uchronić się przed skutkami inflacji?

Najprostszy wybór – lokata terminowa

Pewnym rozwiązaniem są na pewno konta oszczędnościowe. Pomimo normalnego ich użytkowania można na nich osz ... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 751 | Dodał: finansowyraj | Data: 09.03.2014

Każdy, kto będzie chciał zaciągnąć kredyt gotówkowy będzie musiał rozważyć to, w jakim banku owy kredyt zaciągnąć. Jest to oczywiście bardzo istotna dla każdego z nas kwestia. Każdy bank bowiem ma przecież zupełnie inne oferty, które potrafią się od siebie naprawdę dość znacząco różnić. Zatem powinniśmy bardzo dokładnie tę kwestię przeanalizować. Czy nam się to podoba, czy tez nam się to nie podoba. W przeciwnym bowiem razie nie będzie można powiedzieć, że uda nam się podjąć w pełni racjonalną i przemyślaną decyzję, a kredyty mieszkaniowe mogą nam przeszkodzić w naszej stabilizacji finansowej. Oczywiście pierwszą rzeczą, która nam się rzuci w oczy i jednocześnie zdecydowanie najważniejszą jest oprocentowanie kredytu. Ważnym elementem jest to, że tę sumę można śmiało z bankiem negocjować. Oczywiście cudów t ... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 744 | Dodał: finansowyraj | Data: 08.06.2014 | Komentarze (0)

« 1 2 ... 4 5 6 7 »